Novinky


Slepičí hrdina knihy Jmenuji se Orel, přichystal se svou autorkou Romi Grey pro nadšené čtenáře překvapení. Orlík má svůj pracovní sešit!

V rámci spolupráce s organizací Compassion in World Farming Česko jsme se rozhodli oslovit poslance České republiky a požádat je o podporu při hlasování o zákonu - zákaz klecových chovů. Nakladatelství Kniha.je věnovalo všem poslancům knihu Jmenuji se Orel s připojeným osobním poselstvím, jehož text si můžete přečíst níže.. Leť Orlíku, leť a...

Jak jsme již dříve informovali, knihu Jmenuji se Orel bude divadlo Kampa v blízké budoucnosti dramatizovat. Tentokrát vám Duše K nabízí rozhovor o knize, o klecových chovech, svobodě a mnohém dalším s ilustrátorem knihy Ondrou Smeykalem a s vydavatelem Karlem Svobodou. Přejeme příjemný poslech.

Na Knoblošce je nový pořad Karla Svobody, ve kterém si se svými hosty povídá o knihách, jejich smyslu a významu pro společnost a o mnohém dalším. Prvním z hostů byl Ondřej Smeykal - profesionální hráč na didgeridoo, grafik a ilustrátor knihy Jmenuji se Orel. A právě naší knize je věnována část rozhovoru.